KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Tarihçe

2012 Yılında Doğalgaz Mühendislik Firması olarak kurulan firmamız, ana faliyet konusu olarak kendsine; Taahüt, proje ve mühendislik hizmetlerini seçmiştir. Eğitimli kadrosuyla Hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen Firmamız,kuruluşu çok aha eski tarihlere dayanan  çok yüksek satış rakamlarına ulaşmış, sektörde lider konuma gelerek sektörün önde gelen tedarikçilerinin dikkatini çekmiştir. Bosch, Auer, Demir Döküm, Ariston, Dizayn, Borusan ve Arılı gibi firmalarla yaptığı bayilik antlaşmalarıla ileri teknolojiye sahip kombi, radyatör ve yardımcı malzemeleri,güvenilir ve güçlü mali yapısı sayesinde çok uygun koşullarda tüketiciyle buluşturmuştur. Sektörde kalıcı olmak adına sağlam temeller atarak büyümeyi kendisine hedef seçen firmamız şubeleşmede de çok seçici davranarak yatırımlarına hız vermiştir.

Vizyonumuz

Nerede olursa olsun Doğalgazın geldiği her bölgede, her yönüyle uzmanlaşmış bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Doğalgaz sektörünün ve bu sektörde paralel iş kollarını gelişimine, kapsamlı,yenlikçi çözümler getirmek, müşterilerimizin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak; Piyasa lideri yüksek teknolojiye sahip ürünlerle hizmet sunmaktır.

Hedeflerimiz

Sektörde lider kurumumuzu geliştirerek devam ettirmek, yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak kaliteyi hizmetle birleştirerek sorunsuz iş yapmak.

Yönetim Politikası

Faaliyetlerimizle ilgili tüm yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek, Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, Biz bilinci ile çalışmak, Var olan ile yetinmeyip sürekli gelişmek. Sistem yaklaşımı ile çözüm üretmek, Çevre etkilerimizi kaynağında azaltmak, Çalışma ortamlarımızı tüm paydaşlarımız için daha güvenli hale getirmektir.

Kalite Politikası

Mükemmel iş sonuçlarının elde edilmesi için, tüm iş süreçlerinin tüm çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesidir. Bunu gerçekleştirmek üzere; Müşterilerimizin beklentilerini fazlası ile karşılayacağız, Çalışanlarımızı tatmin edeceğiz ve bireysel gelişimlerine olanak sağlayacağız, Ortakların beklentilerini karşılarken yarattığımız katma değeri toplum ile paylaşacağız, Tedarikçilerimizle bir amaç ilkesinde bütünleşeceğiz. Biz yönetim olarak inanç birliği içerisinde tüm kaynaklarımızı bu yönde kullanacağız.